Burun Kemeri Düzeltme Nasıl Yapılır?

burun-ici
Burun İçi Eğriliği Nasıl Anlaşılır?
29 Ağustos 2018
Burun Törpülemeden Sonrası Neler Yapılır?
Burun Törpülemeden Sonrası Neler Yapılır?
11 Eylül 2018
Show all

Burun Kemeri Düzeltme Nasıl Yapılır?

burun-kemeri

Burun Kemeri Nedir?

burunBirçok kişide kemerli bir burun yapısı olduğu görülmektedir. Kemerli burun yapısı burunun üst kısmında var olan çıkıntılı kemik şeklinin olmasıdır. Bu durum doğuştan var olan bir durumdur. Genellikle estetik açıdan sorun olarak kabul edilen bu durum zaman zaman sağlık sorunlarını da oluşturmaktadır. Özellikle nefes almada güçlük oluşturan kemerli burun yapısı düzeltilerek kişinin daha sağlıklı bir yaşam sürmesi ile birlikte güzel bir görünüm kazanmak ta mümkün olmaktadır. Profesyonel bir şekilde yapılan burun kemeri düzeltme işlemleri ile kemikte var olan çıkıntılı kemer yapısı düzeltilebilmektedir.

 Burun Kemeri Düzeltme Kimler İçin Uygun?

burun-kemeriGenellikle estetik kaygı ile başvurulan burun kemeri düzeltme işlemleri burunun işlevsel olarak ta daha sağlıklı olmasını sağlamaktadır. Bu işlemin profesyonel olarak yapılması güvenli bir şekilde estetik bir burun sahip olabilmek için oldukça önemlidir. Bu işlemde tıbbi ve estetik açıdan yapılan tüm işlemler gibi titiz bir şekilde yapılmaktadır. Kişinin burun kemeri düzeltme işlemleri için uygun olup olmadığı ise yapılan tetkikler ve bu sonuçların uzman hekim tarafından incelenmesi sonucunda belirlenebilmektedir. Genel olarak hemen hemen herkesin rahatlıkla yaptırabileceği bir uygulamadır. Risk taşımayan ve profesyonellik çerçevesinde son derece başarılı bir şekilde sonuçlanan uygulamadır. Estetik ve düzgün bir buruna sahip olmak isteyenler için son derece uygun bir işlem olmaktadır.

 Burun Kemeri Düzeltme İşlemleri

burunBurunun görsel açıdan daha estetik görünmesi ve sağlıklı bir şekilde nefes alıp verebilmek için doğru adresten ve işini profesyonel bir şekilde yapan uzman hekim ve ekibi aracılığı ile bu işlemlerin yapılması doğru bir adım olacaktır. Burunun daha sağlıklı ve estetik bir özellik kazanması için yapılan burun kemeri düzeltme işlemleri büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Burunun yapısının ve kemik ve kıkırdak yapısının incelenmesi ve uygulamanın yapılabilmesi için gerekli olan testlerin yapılması işlemin yapılması onaylanmaktadır. Kişinin yüzüne ve burnuna yapılacak olan uygulama hakkında kişiye yeterli bilgi verilmesi de işlemin bir parçasıdır. Törpüleme işlemi ile burun kemiğinde var olan kemer görünümünün nedeni olan çıkıntılarda düzeltme yapılarak burnun estetik bir görünüm kazanması sağlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.